Ēnu diena 2016

Trešdien, 10. februārī, veiksmīgi noritēja Ēnu diena 2016. Katru gadu mūsu klīniku apmeklē vairāki jaunieši, kam interesē medicīna un īpaši ķirurģijas nozare.

Prieks, ka šī interese arī nākotnē pārvēršas reālos darbos. Viena no Dr. Evijas Rodkes iepriekšējo gadu Ēnām šogad ir jau 1.gada rezidente plastiskajā ķirurģijā.

Šī gada ēna Agnese Nikandrova (bildē kopā ar klīnikas kolektīvu) dalās ar "ēnošanas" iespaidiem:

"Ēnu dienā vienmēr izvēlos ēnot cilvēkus, no kuriem varu gūt jaunas zināšanas un vērtīgu pieredzi izvēloties savu nakotnes profesiju. Pie Jums es izvēlejos pieteikties tieši šo iemeslu dēļ. Vēlējos nostiprināt savu pārliecību, ka vēlos kļūt plastiskais ķirurgs. Jūs esat viena no profesionālakajām savā amatā, un sieviete, kas deva man lielāku pārliecību, ka arī sievietes ir izcilas ķirurģes! Profesionāls un draudzīgs kolektīvs, kurā cilvēki ar augstu atbildības sajūtu veic savus pienākumus! Paldies par sniegto iespēju ieskatīties Jūsu darba ikdienā! Netika izniekota ne minūte!"

 

 

Trešdien veiksmīgi noritēja Ēnu diena 2016. Katru gadu mūsu klīniku apmeklē vairāki jaunieši, kam interesē medicīna un ī...

Posted by Dr. Evija Rodke plastic surgery private practice on Thursday, February 11, 2016