6 iemesli, kādēļ tieši TAGAD ir īstais brīdis LŪPU injekcijām!

Teksts: Evija Āboltiņa un Krista Leškēviča

Skaistas, pilnīgas un sievišķīgas lūpas... tādas, ko var uzkrāsot spilgti sarkanas un justies īpašai! Vai tu jau sen esi tādas vēlējusies, bet visu laiku kaut kas ir atturējis? Nedrošība, neziņa, varbūt pat bailes? Šoreiz esam apkopojuši tos 6 svarīgākos argumentus, kas pamato - lūpu injekcijas tiešām ir vērts izmēģināt! Un varbūt - tieši tagad? Nost ar stereotipiem un nekorektu informāciju - lasi būtiskāko par lūpu injekcijām!

TAS IR DROŠS VEIDS, KĀ IEGŪT SKAISTAS LŪPAS! Lūpu injekcijas tiek veiktas, izmantojot hialuronskābi. Kas tā ir? Hilaruonskābe ir dabīga viela, kas palīdz mitrināt ādu un piešķir tai apjomu. Ādai novecojoties, hialuronskābes daudzums tajā samazinās, tādējādi āda pakāpeniski noveco un zaudē tonusu, tas attiecas arī uz lūpu ādu. Hialuronskābes injekcijas ir veids, kā atsvaidzināt ādu un ļaut tai izskatīties starojošai, atjaunojot ādas vingrumu un elastību, izlīdzinot krunciņas, padarot ādu gludāku un jaunāku. Un jā – tā ir lieliski piemērota lūpu injekcijām!

Injekcijas paredzētas lūpu apjoma palielināšanai, lūpu formas atjaunošanai, vertikālo lūpu līniju izlīdzināšanai un noslīdējušu lūpu kaktiņu pacelšanai. Šie viendabīgie hialuronskābes filleri var uzlabot lūpu kontūru, atjaunot to apjomu un piešķirt dabīgu izskatu kā arī mazināt  lūpu asimetriju.

TAS IR ĀTRI! Mūsdienās tas taču ir ļoti svarīgi, vai ne? Mums visām visu gribas ātri, redzami un rezultatīvi. Tad lūk – hialuronskābes injekcijas lūpām ir tiešām ātra procedūra, kuru vari veikt jebkurā laikā, piemēram, darba pusdienu pauzē. Šai procedūrai nav nepieciešama nekāda sevišķa iepriekšēja sagatavošanās. Procedūras aptuvenais laiks – 30 minūtes, pēc kurām vari doties atpakaļ savās ikdienas gaitās. Vienīgais ierobežojums – uzreiz pēc procedūras nevajadzētu izmantot lūpu kosmētiku, taču nākamajā dienā to jau atkal var darīt.

TAS NAV SĀPĪGI! Tas bieži vien uztrauc visvairāk – sāpēs vai nesāpēs? Jo pirmā doma parasti ir: „Ārprāts, lūpu āda taču ir tik maiga un jutīga, tas noteikti ir sāpīgi!”. Un tomēr – tā tas nav! Pirms procedūras klientei tiek piemērota lokālā anestēzija, kas garantē to, ka sajūtas nebūs pārlieku sāpīgas, netīkamas vai neizturamas. Lokālā anestēzija nav vēl kāda injekcija! Tā tiek piemērota īpaša krēma formātā - tas tiek uzklāts uz un ap lūpām apmēram 10 minūtes pirms procedūras. Patiesībā – lielākā daļa klientu apgalvo, ka lūpu injekcijas it nemaz NAV sāpīga procedūra!

TAS NAV NEMAZ TIK DĀRGI! Ja saliekam svaru kausiņos procedūras ātrumu un rezultātu, ko iegūsti, tas tiešām nemaz nav šaušalīgi dārgs pasākums! Aptuvenās izmaksas – vienas hilaruonskābes apmulas cena ir 300 Eur, divu ampulu cena – 500 Eur. Taču – ņem vērā, ka, ja ampula netiek izlietota pilnībā, to iespējams uzglabāt līdz pat 3 gadiem, un izlietot pakāpeniski!

PROCEDŪRU VAR VEIKT, NEATKARĪGI NO GADALAIKA. Vēl viens stereotips – ka vasarā nekādas procedūras nav ieteicamas, jo ārā ir karsts un saulains laiks. Tā tas nav! Hialuronskābes injekcijas lūpās var veikt, neatkarīgi no gadalaika, kas valda aiz loga! Vēl jo vairāk – tieši vasarā taču mums jo sevišķi gribas būt skaistām, sievišķīgām un iekārojamām, vai ne? Varbūt tieši šī procedūra ir veids, kas tev ļautu tā justies?

REZULTĀTS IR ĀTRS UN NOTURĪGS. Pirmos rezultātus redzēsi jau uzreiz pēc procedūras, taču gala rezultātu – apmēram pēc nedēļas, kad būs nogājusi iespējamā tūska u.tml. Injekcijas iedarbības ilgums atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, vecuma, injicēšanas vietas, ādas stāvokļa, vispārējā veselības stāvokļa un dzīvesstila, tomēr vidēji šī iedarbība turpinās vienu gadu. Pēcāk procedūru var atkārtot. Dažkārt vērojams efekts, ka ar hialuronskābi aizpildītie audi turpina saglabāt savu formu un, piemēram, grumbas vairs neveidojas!