Acu plakstiņu korekcijas operācijas - PIRMS un PĒC

Acu plakstiņu korekcijas operācijas šķiet ir vienas no tām, kur pozitīvie rezultāti redzami vislabāk! Jā, jo acis taču ir mūsu dvēseles spogulis, tajās redzams it viss - gan prieki, gan bēdas... Un, ja gadās tā, ka gadu gaitā acu plakstiņi mainās, sākot, piemēram, aizsegt acis, tad, lai cik priecīgs cilvēks būtu, nereti tas izskatās arvien bēdīgāks. Un tad tieši acu plakstiņu korekcija ir tā, kas var atgriezt dzīvespriecīgo izskatu un jā - arī mirdzumu acīs! :)

Šoreiz mazāk par to, kas ir acu plakstiņu korekcijas operācijas (vairāk par tām vari lasīt te - Pret SKUMJĀM ar skalpeli), vairāk - par rezultātu! Piedāvājam dažu operāciju vizuālos rezultātus, kā arī - pacientu pārdomas par paveikto! 

PIEBILDE - visas PĒC operācijas fotogrāfijas ir tapušas aptuveni mēnesi pēc operācijām, līdz ar to - redzamais rezultāts vēl NAV gala rezultāts! Atsevišķos gadījumos ir vērojama vēl neliela tūska un redzama pēcoperācijas rētiņa.

PIRMĀ PACIENTE

Stāsts: "Jau kādu laiku atpakaļ pamanīju, ka mani augšējie acu plakstiņi slīd virsū skropstām, tādēļ sapratu, ka laiks ir to labot. Sakrāju naudu un zvanīju uz klīniku. Operāciju gaidīju ar nepacietību. Pilnībā uzticos Dr. Evijai Rodkei - Sproģei un visai viņas komandai. Pēc operācijas jutos fantastiski, neskatoties uz diskomfortu, ko radīja pēcoperācijas simptomi (pasliktināta redze, smaguma sajūta un zilumi ap acīm), jo zināju, ka tagad manas acis ir ieguvušas citu izskatu. Tagad es spogulī skatos ar prieku pat no rītiem. Es saņemu komplimentus no draugiem un paziņām par savu izskatu. Liels paldies Dr Evijai Rodkei - Sproģei un visai komandai par darbu kā rezultātā esmu ļoti laimīga!"

Lūk operācijas rezultāts - PIRMS un PĒC!

OTRĀ PACIENTE

Stāsts: "Uz operāciju mani pamudināja mana kosmetoloģe. Protams, sāku meklēt, kur to veikt. Biju dzirdējusi par pilnīgi vai daļēji apmaksātu valsts (!) programmu, bet saskāros ar galēji nepatīkamu, ļoooti nevērīgu, bezpersonīgu attieksmi. Biju uz konsultāciju vēl pie kāda plastikas ķirurga, kur arī mani neapmierināja attieksme - nespēju uzticēties cilvēkam, kuram biju vienkārši peļņas objekts...

Pie Dr. Evijas Rodkes-Sproģes klīnikā jutos pilnīgi citādi. Sajutu interesi par sevi, vēlmi palīdzēt uzlabot manu ārieni. Gan konsultācija, gan peti operācija noritēja sirsnīgā, mājīgā atmosfērā, jutu rūpes par sevi. Pilnībā uzticējos dakterei un māsiņai. Izpildīju visus ārstes ieteikumus, un man dzīšanas process nesagādāja nekādas problēmas. Diskomforts minimāls. Mēnesi pēc operācijas biju pie dakteres uz konsultāciju. Tas radīja drošības sajūtu, ka ārste uzņemas atbildību par sava darba rezultātu. Un rezultāts ir ļoti labs! Daudzi mani paziņas ir atzīmējuši to, ka es ļoti labi izskatos. Par operāciju zina tikai tuvākie. Pārājie pamana vienkārši jaunāku, možāku, starojošāku acu skatienu. Tas ir tik patīkami! Iesaku veikt korekcijas, kas uzlabo izskatu un, galvenais, noskaņojumu! Veiksmi Jums!"

Lūk operācijas rezultāts - PIRMS un PĒC!

TREŠĀ PACIENTE

Stāsts: "Operācijai "briedu" aptuveni gadu, jo bija apnikušas mans skumjais acu skats, jo arī ikdiena nebija diezko priecīga. Nepatika bildēties un skatīties uz savām fotogrāfijām. Sagaidīju tumšo bezsaules gadalaiku un nodevos dakteres rokās, lai savas acis padarītu ar gaišāku skatu! Un tas izdevās. Operācija bija ātra un nesāpīga, pēc operācijas bija nedaudz zilumi, bet plakstiņi "atkopās"  ātri, tā ka ar piešķirtajām 10 "slimības" dienām tiku cauri veiksmīgi. Grūtākais ir ievērot pēcoperācijas režīmu - mājas apstākļos nemazgāt matus un neliekties. Rezultāts ļoti apmierina. Paziņas un draugi, redzot rezultātu, ievēro, ka acis kļuvušas spožas, lielākas un priecīgas! Komplimentus uzklausīt ir ļoti patīkami. Paldies smaidīgajai dakterītei par darbiņu!"

Lūk operācijas rezultāts - PIRMS un PĒC!

CETURTAIS PACIENTS

Lūk operācijas rezultāts - PIRMS un PĒC!