KRŪŠU palielināšanas un pacelšanas operācija - PIRMS un PĒC

Krūšu palielināšanas operācijas ir vienas no populārākajām plastiskajām operācijām visā pasaulē. Šoreiz mazāk par pašu operāciju, vairāk par rezultātu! Piedāvājam krūšu palielināšanas un pacelšanas operācijas vizuālo rezultātu un pacientes pārdomas par paveikto! 

PACIENTES STĀSTS

Par operācijas veikšanu neesmu nožēlojusi nevienu sekundi! Esmu sajūsmā par Dr. Evijas Rodkes-Sproģes darbu! Rezultāts ir tieši tāds, kādu to biju sev iedomājusies. Dakterei ir lieliska skaistuma un estētikas sajūta, ko var uzreiz sajust un redzēt! 

Saņemties operācijai nebija viegli, biju nobažījusies un nobijusies, tomēr pēdējās bažas pazuda pēc pirmās konsultācijas pie dakteres - uzreiz uzticējos un biju mierīga! Vēl lielu lomu nospēlēja ieteikumi un reālā pieredze paziņu lokā, kuras arī ir vērsušās pie Dr. Evijas Rodkes-Sproģes un arī bijušas sajūsmā par rezultātu un attiecīgi - dakteres profesionālismu. Pati operācija un pēcoperācijas periods noritēja mierīgi un pastāvīgā klīnikas personāla uzraudzībā. 

Ja nebūtu fiziskās slodzes ikdienā, es jau būtu aizmirsusi, ka esmu veikusi šo operāciju :) Taču esmu atsākusi fiziskos treniņus un pēc slodzes reizēm krūtis ir jūtīgākas un ik pa brīdim ir diskomforta sajūta, bet, cik saprotu, tas ir normas robežās un ar laiku pāries!

Apkopojot visu notikušo un savas sajūtas, jāsaka milzīgs un sirsnīgs paldies Dr. Evijai Rodkei-Sproģei un visam viņas kolektīvam! 

P.S. Vēl - man galvenais kvalitatīva rezultāta rādītājs ir Vīra atziņa, ka operācija ir veikta lieliski! Sākotnēji vinš bija pret tās veikšanu, bet tagad atzīst, ka manas krūtis ir atguvušas savu formu un izmēru (kā pirms dzemdībām). Viņš saka - ja nezinātu par operāciju, nemaz nevarētu tās atšķirt no īstajām! ;)

LŪK, ŠĪS OPERĀCIJAS REZULTĀTI ATTĒLOS PIRMS UN PĒC!

Par to, kādas ir krūšu operācijas, kā tās tiek veiktas, lasi te - Krūšu korekcijas operācijas!

Dažādu informāciju par krūšu operācijām lasi te:

Svarīgākie jautājumi un atbildes par KRŪŠU operācijām

Krūšu PACELŠANAS operācija – vai tā būtu piemērota MAN?

Lai krūtis ATKAL būtu skaistas!

Viss par krūšu SKAISTUMU grūtniecības laikā un pēc tā