B-Lite – jaunums implantu tehnoloģijā!

Tāda paša izmēra krūtis, bet par 25% vieglākas? Tas nozīmē – mazāk sāpīgu pēc-operācijas periodu, ātrāku atlabšanu, lielāku komfortu ikdienas dzīvē. Tie ir jaunās paaudzes krūšu implanti B-Lite! Ar ko tie atšķirās no tradicionālajiem gela implantiem – lasi un uzzini!

B-Lite – kas tie ir un ar ko atšķirās?

B-Lite ir jaunās paaudzes implanti, kas ražoti Vācijā. To pamatā – vairāk kā 25 gadu pieredze implantu izstrādē un ražošanā. Šo jauno implantu galvenā atšķirība slēpjas tieši tā pildmateriālā. Pildmateriāls visā implantā ir veidots izmantojot B-Lite tehnoloģiju, kas ir balstīta uz silikona gela, kas satur dobjas borsilikāta mikrosfēras. Tās ir ķīmiski saistītas ar silikona gela pildījumu, līdz ar to tiek sauktas par „ar silikona gelu pārklātām mikrosfērām”. Šo mikrosfēru koncentrācija implantā ir homogēna. Un tieši šīs mikrosfēras ir tās, kas ļauj ievērojami samazināt implanta B-Lite svaru, salīdzinot ar tradicionālajiem, līdz šim izmantotajiem tāta paša tilpuma gela implantiem. Svara samazinājums ir ~25-30%!

B-Lite apvalks un formu veidi – šiem implantiem ir ķīmiski un mehāniski izturīgs, mīksts silikona elastomēra apvalks, kas sastāv no vairākiem slāņiem. Implanta ārējais apvalks ir pieejams ar gludu vai grumbuļainu (teksturizētu) ārējo virsmu. B-Lite implantiem pieejami arī vairāki formu varianti, tāpat kā tradicionālajiem implantiem – apaļi vai anatomiski.

5 galvenie ieguvumi, izvēloties B-Lite implantus:

Mazāks svars – izvēloties šos jaunās paaudzes implantus, ir tas, ka sieviete var iegūt lielāka izmēra krūtis, kas būs par 25 - 30% vieglākas, kā krūtis, kas palielinātas ar parastajiem silikona gela implantiem. Līdz ar to ir iespējams novērst visas tās sūdzības, kas raksturīgas lielu krūšu īpašniecēm, piemēram, sāpes plecos, spiedienu uz muguru un ātrāku audu noslīdēšanu.

Lielāks komforts – šie jaunie implanti ir ērtāki, nemanāmāki un patīkamāki ikdienas dzīvē, piemēram, nodarbojoties ar dažādām fiziskajām aktivitātēm – sākot no jogas un beidzot ar skriešanu. Tāpat – arī pēc-operācijas periods ir ar mazākām sāpēm un ātrāks, pateicoties tam, ka implanti ir vieglāki.

Liela izvēle – sieviete vari izvēlēties vispiemērotāko un vēlamāko implantu formu un izmēru no plašā piedāvājuma.

Tā pati operācija – šie implanti tiek ievietoti tieši tāpat kā tradicionālie silikona gela implanti, tiem nav nepieciešama kāda citāda operācija vai jauna veida tehnoloģijas.

Drošība – implantu ražotājs ir ar 25 gadu pieredzi šajā jomā, apvalku ražo Polytech - vadošais ražotājs Vācijā un Eiropas tirgū kopumā. Jaunie B-Lite implanti atbilst visām prasībām un normām, tos izvēloties, kliente var būt pārliecināta, ka ir izvēlējusies visdrošāko un labāko!