Jaunums Latvijā - NUEVIBE™ ierīce mazāk sāpīgām skaistuma injekcijām

Skaistuma injekcijas visā pasaulē ir ļoti populāras. Tomēr bieži tām ir kāds nepatīkams pavadonis – sāpes. Tam ir pieejams risinājums, kas Amerikā ir ārkārtīgi populārs un sastopams teju katrā injekciju kabinetā! Esam šo nelielo ierīci ieveduši arī Latvijā un ar lielu prieku piedāvājam izbaudīt saviem pacientiem! Iepazīstieties - NUEVIBE™ - kas tā ir un kā tā darbojas? 

NUEVIBE™ System - what it is and how it works?

Bailes no sāpēm dūrienu laikā

Amerikā veiktie pētījumi rāda, ka bailes no adatām un to izraisītām sāpēm piemīt aptuveni 1/3 iedzīvotāju. Latvijā šādu pētījumu nav, bet mēs no pieredzes zinām, ka bailes no dūrienu sāpēm ir daudziem mūsu pacientiem. Tās rada stresu, nepatīkamas emocijas, lieku uztraukumu. Tās var sabojāt prieku par veikto procedūru vai pat atturēt no tās veikšanas. Taču – tagad tām ir efektīvs risinājums!

Jaunums NUEVIBE™

NUEVIBE™ ir īpaša ierīce, kas paredzēta izmantošanai skaistuma injekciju laikā – tā efektīvi mazina nepatīkamās dūrienu sajūtas. Kā tā darbojas? Pavisam vienkārši – darbības pamatā ir vibrācija. Ierīce sniedz patīkamu, vieglu vibrāciju, kas nomāc dūrienu sajūtas. Tās pielietošana ir vienkārša – māsiņa tur ierīci (tās T-veida galviņu) netālu no plānotās dūriena vietas, radot vibrāciju, kamēr ārsts veiks nepieciešamos dūrienus. Vienlaikus ar sāpju mazināšanu un novēršanu, ierīce arī sniedz sejas masāžas efektu!

Starp citu, NUEVIBE™ ierīces darbība ir balstīta uz Gate Control Theory. Tā ir teorija, kas psiholoģijā pazīstama tieši, runājot par sāpēm. To radījuši zinātnieki - ārsti Ronalds Melzaks un Patriks Vāls (Melzack, Wall, 1965). Teorijas galvenā doma ir – vibrācijas viļņi bloķē sāpju signālu smadzenēs, tieši tā ir galvenā NUEVIBE™ ierīces darbību. Sāpes no dūriena ir, bet paciens tās jūt ievērojami mazāk vai pat nejūt nemaz.

Ieguvumi  lietojot NUEVIBE™

Galvenie ieguvumi, izmantojot jauno NUEVIBE™ ierīci skaistuma inekcijām ir šādi:

  1. Mazāk stresa – gatavojoties skaistuma injekcijām un zinot, ka tās nesāpēs, paciens var izvairīties no lieka stresa, uztraukuma, nepatīkamām emocijām.
  2. Mazāk sāpju – procedūras laikā ir ievērojami mazāk sāpju sajūtu vai pat izvairīšanās no sāpēm vispār. Starp citu, Amerikā veiktie pētījumi rāda, ka 94% gadījumu pacienti atzīst, ka injekcijas ar NUEVIBE™ ir ievērojami mazāk sāpīgas. Arī mūsu praksē esam novērojuši, ka 9 no 10 pacientiem sāpes izjūt mazāk vai neizjūt nemaz, lietojot NUEVIBE™.
  3. Prieks par paveikto – 95% pacientu pēc skaistuma injekciju veikšanas ar NUEVIBE™ atzīst, ka ir prieks par noritējušo procedūru, nav nepatīkamu emociju saistībā ar sāpēm, jo tās praktiski nav justas. 

NUEVIBE™ System - what it is and how it works?

Many patients experience a fear of needles that may prevent them from ever seeing a doctor or aesthetician. This fear prevents patients from receiving treatment they need or procedures they want that will improve their self-confidence. With NUEVIBE™, patients will no longer feel obliged to postpone appointments. With this near painless injection system, patients can expect to receive injections without the pain. During a study, 95% of patients found that using the NUEVIBE™  changed their perception of receiving injections.

To create a nearly painless experience, the NUEVIBE™ produces a light vibration on the “T” shaped part. The doctor presses the NUEVIBE™ near the injection site during cosmetic injections. When the vibration and injection sensations occur during the same time, the feeling of vibration reaches the brain first, preventing the feeling of the injection from being read by the brain. As a result, patients do not feel the injection. With NUEVIBE™, patients no longer need to feel anxiety or a fear of needles. Cosmetic injections can be performed with a near painless experience!

NUEVIBE™ was developed using Dr. Ronald Melzack and Dr. Patrick Wall's Gate Control Theory of Pain (1965). The theory works by using a non-painful input to close the gate to painful input. This prevents the pain sensation from making its way to the central nervous system, suppressing any pain.

3 main benefits from NUEVIBE™:

  1. LESS STRESS - nearly 1/3 of Americans avoid receiving injections or shots as a result of anxiety or fear of needles. NUEVIBE™ can help.
  2. LESS PAIN - through studies, 94% of patients found injections with NUEVIBE™ to be less painful than injections without.
  3. HAPPIER PATIENTS - studies have shown that 95% of patients have changed how they feel about receiving injections after experiencing NUEVIBE™.

 

Par dažādām skaistuma injekcijām lasi arī / More about beauty injections: 

Hialuronskābes injekcijas sejai – veids, kā ĀTRI atgūt DABISKI starojošu izskatu!

BOTULĪNA toksīna injekcijas sejai – NĒ grumbiņām ātri, droši un efektīvi!

Ar ko ATŠĶIRAS hialuronskābes injekcijas no botulīna toksīna injekcijām?

6 iemesli, kādēļ tieši TAGAD ir īstais brīdis LŪPU injekcijām!

Botulīna toksīns