Atver ACIS vasarai - acu plakstiņu korekcijas operācija: PIRMS un PĒC

Acu plakstiņu korekcijas operācija ir viena no tām, kur pozitīvie rezultāti ir visuzskatāmākie! Acis IR mūsu dvēseles un emociju spogulis - ja esam priecīgi, priecīgas ir acis, ja bēdīgi, to labi var redzēt mūsu sejās. Tomēr ir situācijas, kad acu plakstiņi sāk aizsegt acis, un, lai cik priecīgi mēs būtu, seja izskatās  bēdīga un nogurusi. Un tad tieši acu plakstiņu korekcija ir tā, kas var atgriezt dzīvespriecīgo izskatu, atvērt acis un ļaut tām atkal iemirdzēties!  

Šoreiz ne par to, kas ir acu plakstiņu korekcijas operācijas (par tām vari lasīt te - Pret SKUMJĀM ar skalpeli), bet tieši - par rezultātu! 

Lūk, ko saka mūsu paciente par veikto acu plakstiņu korekciju:

"Я очень благодарна доктору Rodke-Sproģe и всему мед.персоналу, которые были очень внимательны ко мне до и после операции. Результат меня сильно обрадовал! До операции, верхние веки так сильно нависали, что в зеркало не хотелось смотреть, а сейчас, каждый день смотрю на себя и сразу появляется улыбка!!!! Благодаря доктору Эвии Родке-Спроге, у меня теперь каждый день хорошее настроение, взгляд стал открытым, окружающие тоже заметили, что я стала выглядеть намного лучше. Еще раз спасибо доктору Эвии и всей ее команде!!!"

Un te pacientes PIRMS un PĒC operācijas attēli:

PIEBILDE - pēcoperācijas fotogrāfijas ir tapušas aptuveni mēnesi pēc operācijām, līdz ar to - redzamais rezultāts vēl NAV gala rezultāts! 

Vēl citu acu plakstiņu operāciju rezultātus skaties te - Acu plakstiņu korekcijas operācijas - PIRMS un PĒC