JAUNUMS - ievadkonsultācijas par dažādām krūšu korekcijām

Ņemot vērā lielo pieprasījumu un garās rindas uz krūšu korekcijas konsultācijām, mēs piedāvājam Jums jaunu iespēju! Tās sievietes, kas vēl īsti nav drošas par savu izvēli vai ir apjukušas no lielā piedāvājuma, izjūt bailes un nedrošību par savu lēmumu un izvēli, varēs satikties pie mums klīnikā mierīgā atmosfērā ar speciāli apmācītu dakteres asistenti, kas ikdienā strādā ar visām krūšu korekcijas pacientēm no konsultācijas dakteres kabinetā līdz pat pēcoperācijas vizītēm, pārsiešanām un kopā ar dakteri vada pēcoperācijas periodu. 
 
Šajā ievadkonsultācijā Jūs varēsiet iepazīties gan ar klīniku, atmosfēru un personālu, gan arī Jums sīki tiks izstāstīts par pēcoperācijas periodu, pirmoperācijas sagatavošanos, parādīs implantu veidus, uztaisīs pirmsoperācijas bildes, parādīs bildes pirms/pēc, lai Jūs varētu gūt priekšstatu par pašu operāciju, saplānot savu laiku, zināt, ar ko rēķināties, kā arī iepazīties ar mūsdienu jaunāko tehnoloģiju iespējamām. Pēc ievadkonsultācijas, kad būsiet drošāka par savu lēmumu un nolēmusi veikt operāciju, droši sazinieties ar mums un rezervējiet sev vēlamo datumu operācijai. Tad jau tiksimies vēlreiz kopā ar savu operējošo ķirurgu - dr. Eviju Rodki-Sproģi, lai piemērītu, izrunātu un izvēlētos sev individuāli vislabāko risinājumu - konkrētu izmēru, formu un sīki izrunātu korekcijas operācijas plānojumu.
 
Pieteikšanās zvanot vai rakstot uz tel.nr 20084098 dakteres asistentei/māsiņai Evijai. Vienosimies par Jums izdevīgu laiku!