5 JĀ krūšu operācijai jeb UZDĀVINI sev skaistas pārmaiņas!

Klāt ir vasara! Laiks, kad mums gribas uzziedēt un būt jo sevišķi skaistām, sievišķīgām un, ko tur ko liegties - arī iekārojamām, vai ne? Un varbūt tieši šī vasara ir ideāli piemērots laiks, lai tu beidzot piepildītu savu sen loloto sapni - par krūšu operāciju? Lai iegūtu tieši tādas krūtis, kādas vienmēr esi vēlējusies? Saki "JĀ" un ļaujies skaistām pārmaiņām!

JAUNĀS PAAUDZES IMPLANTI - TAGAD ARĪ PIE MUMS!

Tie ir B-Lite - jaunums implantu tehnoloģijā! Jaunās paaudzes implanti, ar kuru palīdzību iespējams iegūt tāda paša izmēra krūtis, kā ar iepriekš izmantotiem implantiem, tikai par 25% vieglākas! Un tas savukārt nozīmē mazāk sāpīgu un nepatīkamu pēc-operācijas periodu, ātrāku atlabšanu un lielāku komfortu ikdienas dzīvē. Jā, ar šiem implantiem strādājam arī mēs! Vairāk par tiem uzzini rakstā B-Lite – jaunums implantu tehnoloģijā!

KRŪŠU OPERĀCIJAS SPĒJ SNIEGT PĀRSTIEDZOŠI SKAISTU REZULTĀTU!

Jā, ļoti bieži sievietes, izvēloties par labu krūšu operācijām, piemēram, krūšu palielināšanai, nemaz nespēj tā pa īstam iztēloties, kādas tad tās jaunās krūtis būs, kādas izskatīsies. Un mēs bieži esam liecinieki tam, ka ir prieka un laimes asaras, ir milzu gandarījums par paveikto. Tas, ko mūsu pacientes iegūst ir ne vien skaistas krūtis, par kādām vienmēr sapņots, bet, kas ir pats galvenais - spēja no jauna iemīlēt sevi, celt savu pašapzņu un būt laimīgai savā ķermenī! Skaties attēlos PIRMS un PĒC - kādu rezultātu spēj sniegt krūšu operācija un kādas ir pacientes pārdomas par paveikto - KRŪŠU palielināšanas un pacelšanas operācija - PIRMS un PĒC

KRŪŠU OPERĀCIJAS SPĒJ ATRISINĀT PROBLĒMAS, AR KURĀM VAIRS NEVĒLIES SADZĪVOT!

Jo nereti par iemeslu krūšu operācijai kalpo ne vien vēlme iegūt kuplākas krūtis vai koriģēt to formu, bet arī atrisināt kādas vizuālas krūšu problēmas, kas visbiežāk ir iedzimtas. Piemēram, krūšu asimetrija - par to vairāk lasi rakstā Krūšu ASIMETRIJA – vai man vienīgajai tā ir? Kā arī tubulāras jeb "cauruļveida" krūtis - vairāk par tām uzzini un skaties attēlos PIRMS un PĒC operācijas rakstā TUBULĀRAS jeb “cauruļveida” krūtis – kas tās tādas?

RĒTAS? NO TĀM NAV JĀBAIDĀS!

Ļoti bieži sievietes biedē tas, kā tad krūšu implanti tiek ievietoti krūtīs. Kur, kādas, cik lielas/mazas, pamanāmas/nemanāmas būs rētas? Tad nu zini - veidi, kādos implantus iespējams ievietot krūtīs, ir ļoti dažādi. Tieši tik dažādi, cik dažādas esat jūs, mīļās dāmas! Tieši tādēļ katrai pacientei, sarunās ar dakteri, tiek piemeklēts tas veids, kā veikt operāciju un ievietot implantus, lai rezultāts būtu maksimāli tuvs vēlamajam, piemērots konkrētās pacientes organismam, tā vajadzībām, īpatnībām. Ar dažādiem iespējamiem rētu veidiem krūšu operācijās un konkrētiem ATTĒLIEM vari iepazīties rakstā Krūšu operāciju iespējamie RĒTU veidi - skaidrojums un vizuālie piemēri

ESI DZIRDĒJUSI DAŽĀDUS APGALVOJUMUS, KAS ATTUR NO OPERĀCIJAS? VISBIEŽĀK TIE IR NEPATIESI!

Un visbeidzot - bieži vien pacientes mums atklāj visdažādākos mītus un pieņēmumus, kas saistīti ar krūšu operācijām, kas spēj atturēt no to veikšanas. Tie ir cilvēku runās iesakņojušies apgalvojumi, kas ļoti bieži tiek pieņemti par patiesiem, bet patiesībā ir absolūta NEPATIESĪBA! Nu, piemēram, mīti, ka sievietes ar krūšu implantiem nedrīkst veikt mamogrāfiju, ka implanti būs jāmaina ik pēc 10 gadiem, ka implantiem ir kāds konkrēts gadu slieksnis, kuru pārkāpjot sieviete veirs nedrīkst tos likt... Tie visi ir tikai mīti, kuriem skaidrojumu esam snieguši rakstā Izplatītākie MĪTI par krūšu operācijām - ieviešam skaidrību!

Kas vēl varētu būt interesanti un noderīgi saistībā ar krūšu operācijām:

Svarīgākie jautājumi un atbildes par KRŪŠU operācijām