INTĪMĀ PLASTIKA - ātra, vienkārša un droši veicama arī tagad - vasarā!

Runājot par plastiskajām operācijām, bieži vien pastāv uzskats, ka tas ir kaut kas, kas prasa lielu sagatavošanos - ilgstošas konsultācijas, izmeklējumus utt. Jā, ir operācijas, kas prasa pamatīgāku sagatavošanos, bet ir arī tādas, kas veicamas ātri, ērti, kvalitatīvi, BEZ lielas iepriekšējas gatavošanās! Vienas no tādām - mazo kaunuma lūpu korekcijas operācijas! Turklāt - šī operācija ir ideāla veikšanai vasaras periodā - kādēļ? Lasi un uzzini!

Par šo problēmu parasti skaļi nerunā, bet tā skar daudzas. Situācijas, kad mazās kaunuma lūpiņas ir izaugušas garākas par lielajām, nav simetriskas, vai pat ir saaugušas kopā, ir diezgan bieža problēma daiļā dzimuma pārstāvju vidū. Un, tieši tādēļ, ka par to nav pieņemts runāt, daudzas nemaz nezina, cik ĀTRI un VIENKARŠI ir šīs problēmas atrisināt!

Neprasa ilgstošu sagatavošanos

Mazo kaunuma lūpu korekcijas operācijas neprasa lielu sagatavošanos - nav nepieciešamas ilgstošas konsultācijas, izmeklējumi, kādas izmēru izvēles (kā tas ir, piemēram, krūšu korekcijas operācijās) vai tievēšana (kā tas nepieciešams, piemēram, pirms vēdera plastikas operācijām). Viss noris daudz ātrāk un vienkāršāk - ja tiek pieņemts lēmums par operāciju, pacients dodas pie dakteres, saņem konsultāciju un jau tajā pašā dienā var tikt veikta operācija, kas ir ātrs un viegls process. Pēcāk arī atveseļošanās periods nav pārāk garšs. Taču rezultāts, ko var iegūt - skaists un ātri novērtējams!

Nav ilgs atveseļošanās periods

Kādēļ tieši vasara ir piemērots laiks šai operācijai? Jo, kā jau pēc visām operācijām, arī pēc šīs operācijas, svaigās rētiņas nedrīkst rādīt saulītei. Taču - runājot par mazo kaunuma lūpu korekciju - šī problēma taču atkrīt, vai ne? Tas nozīmē - pēc operācijas droši varēsi baudīt gan vasaru, gan saulīti, neuztraucoties par rētām, kas varētu iegūt neglītu pigmentāciju UV staru ietekmē. Un, kā jau iepriekš minējām, šī ir ļoti ātra un ērta operācija, kas sniedz skaistu un ātri vien novērtējamu rezultātu. Tas nozīmē - veicot to vasarā, nebūs garā atveseļošanās perioda, līdz ar to nezaudēsi tik skaistās vasaras dienas, bet varēsi tās izbaudīt, kā nākas!

Rētas nav pamanāmas

Pēc 1 - 1,5 mēnešiem, kad iekšējie diegi ir uzsūkušies un tūska ir nogājusi, pat ginekologs nevarēs pateikt, ka tur kādreiz ir veikta operācija. 

 

Plašāk par mazo kaunuma lūpu korekcijas operācijām lasi rakstā Kad mazās ziedlapiņas ir par lielām jeb INTĪMĀ plastika