Skaistuma injekcijas pieres zonai - CEĻVEDIS, lai saprastu - ko izvēlēties?

 

Teksts - Evija Āboltiņa un Krista Leškēviča

Konsultē - Evija Rodke-Sproģe

Esam novērojuši, ka izvēloties skaistuma injekcijas, mūsu klienti bieži vien neorientējas to klāstā, nezina, ka dažādām problēmam piemērotas būs dažādas – hialuronskābes vai botulīntoksīna – injekcijas. Ir arī gadījumi, kad abas šīs injekcijas var tikt kombinētas. Tieši tādēļ esam nolēmuši jums sniegt nelielu ieskatu – kādas skaistuma injekcijas derēs konkrētu problēmu risināšanā! Šoreiz – par pieres zonu! 

Ja rievas ir izteikti redzamas miera stāvoklī

Tādiem gadījumiem sākumā labāk derēs hialuronskābes injekcijas. Tās aizpilda esošās rievas, padarot ādu gludāku. Ja šajā gadījumā sāks ar botulīna toksīnu, tas, protams, padarīs konkrētās muskuļu šķiedras nekustīgas un atslābinās ādu, bet, ja rievas ir dziļas un jau tagad miera stāvoklī izteikti redzamas, tās būs redzamas arī pēc atslābināšanas. Novecojot, sejā parādās grumbas un krunciņas, seja zaudē hialuronskābi un sāk parādīties nelielas līnijas. Ilgstošu ārējo apstākļu - saules iedarbības, diētas un sejas mīmikas dēļ dažas grumbiņas kļūst par dziļākām grumbām. Arī tauku zudums un ādas noslīdējums var pārvērst grumbiņas krunkās. Šādā situācijā, sākot ārstēšanu ar hialuronskābi, ir iespēja atjaunot, bagātināt un mitrināt pieres ādu – samazināt un izlīdzināt gan mazās, smalkās krunciņas, gan jau dziļākas grumbas, tādējādi padarot sejas ādu svaigāku, možāku, starojošāku un jaunāka izskata! 

Ja rievas parādās tikai pie mīmikas

Tādā gadījumā ir nepieciešamas botulīntoksīna injekcijas. Botulīna toksīns tiek lietots īpašā un pareizā atšķaidījumā un bloķē impulsus no nerva uz smalko sejas muskulatūru, kas ir atbildīga par sejas vaibstiem. Tādejādi šis preparāts noņem darbību konkrētās muskuļu šķiedrās, ļaujot pierei atslābt un neveidot grumbas. Pēc vielas ievadīšanas konkrētie sejas muskuļi nesaraujas, neveidojot grumbas un krunciņas, savukārt neapstrādātā sejas muskulatūra saraujas kā parasti un tādēļ neietekmē normālo sejas izteiksmi, jeb citiem vārdiem - tas ir mīts, ka izmantojot šīs injekcijas, seja izskatīsies kā no akmens, nedzīva.

Ja rievas ir gan miera stāvoklī, gan izmantojot mīmiku

Diezgan bieži šādos gadījumos injekcijas var lietot kombinēti.

  • Var sākt ar botulīntoksīnu. Pēc injekcijām apmēram 1 mēneša laikā mēs redzam, cik pati āda ir spējīga atslābt. Kad piere ir mierīga un atslābusi, skatamies, cik un kādas, un vai ir palikušas rievas. Ja tādas ir, var turpināt ar hialuronskābi, lai aizpildītu šīs atlikušās krunciņas, kas ir vēl redzamas miera stāvoklī.
  • Var sākt arī ar hialuronskābi – aizpildīt krunciņas gan fiziski, gan iedot cilvēkam iespēju sākt kontrolēt savu pieres mīmiku. Bieži vien, sākot problēmu ārstēt ar hialuronskābi, pacienti ir teikuši, ka sākumā izjūt pierē injekciju vietā nelielu pilnuma sajūtu, tādejādi var vairāk kontrolēt savu pieres mīmiku, jo jūt, ka piere tiek sarunas vai intensīva darba laikā izteikti sarauta. Taču, ja turpina aktīvi pielietot mīmiku un neiemācas to kontrolēt, krunciņas var rasties arī blakus aizpildītajām vietām. Tāpēc, ja neiemācamies savaldīt pieres mīmiku, papildus var lietot botulīntoksīnu, lai atslābinātu intensīvi darbojošos muskuļus un nerastos arvien jaunas krunciņas. 

Vēl par skaistuma injekcijām lasi: 

Ar ko ATŠĶIRAS hialuronskābes injekcijas no botulīna toksīna injekcijām?

Botulīna toksīns

BOTULĪNA toksīna injekcijas sejai – NĒ grumbiņām ātri, droši un efektīvi!

Hialuronskābes injekcijas sejai – veids, kā ĀTRI atgūt DABISKI starojošu izskatu!