Kā iegūt SKAISTAS KRŪTIS - dažādu krūšu korekcijas operāciju rezultāts PIRMS un PĒC attēlos!

 

Dažādas krūšu korekcijas operācijas ir vienas no populārākajām plastiskajām operācijām visā pasaulē. Šoreiz mazāk par pašām operācijām, vairāk tieši par REZULTĀTU! Skaties un iedvesmojies - operāciju iznākums attēlos PIRMS un PĒC! 

Krūšu PALIELINĀŠANAS un PACELŠANAS operācija

PACIENTES STĀSTS

Par operācijas veikšanu neesmu nožēlojusi nevienu sekundi! Esmu sajūsmā par Dr. Evijas Rodkes-Sproģes darbu! Rezultāts ir tieši tāds, kādu to biju sev iedomājusies. Dakterei ir lieliska skaistuma un estētikas sajūta, ko var uzreiz sajust un redzēt! 

Saņemties operācijai nebija viegli, biju nobažījusies un nobijusies, tomēr pēdējās bažas pazuda pēc pirmās konsultācijas pie dakteres - uzreiz uzticējos un biju mierīga! Vēl lielu lomu nospēlēja ieteikumi un reālā pieredze paziņu lokā, kuras arī ir vērsušās pie Dr. Evijas Rodkes-Sproģes un arī bijušas sajūsmā par rezultātu un attiecīgi - dakteres profesionālismu. Pati operācija un pēcoperācijas periods noritēja mierīgi un pastāvīgā klīnikas personāla uzraudzībā. 

Ja nebūtu fiziskās slodzes ikdienā, es jau būtu aizmirsusi, ka esmu veikusi šo operāciju :) Taču esmu atsākusi fiziskos treniņus un pēc slodzes reizēm krūtis ir jūtīgākas un ik pa brīdim ir diskomforta sajūta, bet, cik saprotu, tas ir normas robežās un ar laiku pāries!

Apkopojot visu notikušo un savas sajūtas, jāsaka milzīgs un sirsnīgs paldies Dr. Evijai Rodkei-Sproģei un visam viņas kolektīvam! 

P.S. Vēl - man galvenais kvalitatīva rezultāta rādītājs ir Vīra atziņa, ka operācija ir veikta lieliski! Sākotnēji vinš bija pret tās veikšanu, bet tagad atzīst, ka manas krūtis ir atguvušas savu formu un izmēru (kā pirms dzemdībām). Viņš saka - ja nezinātu par operāciju, nemaz nevarētu tās atšķirt no īstajām! ;)

LŪK, ŠĪS OPERĀCIJAS REZULTĀTI ATTĒLOS PIRMS UN PĒC!

Krūšu korekcija TUBULĀRU krūšu gadījumā

Tubulāras krūtis tiek sauktas arī par “cauruļveida” krūtīm, pamatnē sašaurinātām “bumbuļveida” vai “konusveida” krūtīm u.tml. Tas nozīmē, ka pieaugušai sievietei krūtis nav pilnībā attīstījušās pubertātes laikā. Tās nav izveidojušās apaļas un pilnīgas, bet izskatās pamatnē šauras, garenas, it kā saspiestas, reizēm ir attīstījušās nesamērīgi lielas, uz āru izvirzītas, uz leju vērstas areolas. Parasti tubulāras krūtis ir tālu viena no otras, tām ir pamatnē, pie ribām maz krūts audu, bet areolas daļa it kā uzpūsta, liela, izspīlēta.  Šādas krūtis var izskatīties noslīdējušas arī ļoti jaunām sievietēm. Krūtis izskatās it kā „saspringtas” – piemēram, virs areolas tās ir normālas, bet zem tās izskatās kā saspiestas. Tubulāru krūšu paveidi ir ļoti daudzi un dažādi.

Mainīt tubulāru krūšu izskatu palīdzēs plastiskās ķirurģijas sniegtās iespējas. Tas principā ir vienīgais veids, kā mainīt tubulāru krūšu izskatu. Plastiskās ķirurģijas sniegtās iespējas paver sievietei ceļu iegūt skaistas, pilnīgas, vienādas un sievišķīgas krūtis. Skaties attēlos PIRMS un PĒC!

PIRMĀ PACIENTE - fotogrāfijas uzņemtas PIRMS un 4 gadus PĒC operācijas -līdz ar to redzamais rezultāts tiešām ir gala rezultāts! 

OTRĀ PACIENTE - fotogrāfijas uzņemtas PIRMS un īsi PĒC operācijas! 

Vairāk par tubulārajām krūtīm lasi te - TUBULĀRAS jeb “cauruļveida” krūtis – kas tās tādas?

Krūšu SAMAZINĀŠANA

Pacientes domas pēc operācijas: "Meitenes, es tagad burtiski lidoju! Skatos modes žurnālos jaunus tērpus, jāiegādājas taču arī jauna apakšveļa! Varu daudz staigāt un kustēties - nav vairs tā grūtuma. Ir tikai viens vārds - VIEGLUMS! Protams, mazinājušās arī veselības problēmas - nesāp mugura, pleci, nav aizdusas. Es ATKAL varu DZĪVOT!"

Un lūk - attēli PIRM un PĒC krūšu samazināšanas operācijas:

Vairāk par krūšu samazināšanu lasi - Krūšu SAMAZINĀŠANAS operācija, kas ļauj atkal sākt DZĪVOT – reāls pieredzes stāsts un Krūšu SAMAZINĀŠANAS operācija - realitātes stāsta NOSLĒGUMS

Vairāk par krūšu operācijām lasi:

5 JĀ krūšu operācijai jeb UZDĀVINI sev skaistas pārmaiņas!

B-Lite – jaunums implantu tehnoloģijā!

Izplatītākie MĪTI par krūšu operācijām - ieviešam skaidrību!

Krūšu operāciju iespējamie RĒTU veidi - skaidrojums un vizuālie piemēri

Krūšu ASIMETRIJA – vai man vienīgajai tā ir?

Lai krūtis ATKAL būtu skaistas!

Krūšu PACELŠANAS operācija – vai tā būtu piemērota MAN?

Svarīgākie jautājumi un atbildes par KRŪŠU operācijām