AUSU korekcijas operācija - skaties attēlos PIRMS un PĒC

Ausis, kas neizskatās tā, kā gribētos, būtiski spēj pazemināt dzīves kvalitāti kopumā. Ko iesākt? Izeja ir ausu gliemežnīcu korekcijas operācija jeb otoplastika! To drīkst veikt bērniem jau no 6 gadu vecuma un, protams, arī pieaugušā vecumā. Šoreiz savas sajūtas, gandarījumu par paveikto un, protams, PIRMS un PĒC operācijas attēlus, mums uzticēja 3 dažādas pacientes, lai iedvesmotu visus, kuriem ir līdzīga problēma, saņemties un piepildīt savu sen loloto sapni par skaistām austiņām!

Starp citu, ausu korekcijas operācija ir ātra, pilnībā nesāpīga un ideāli piemērota veikšanai jebkurā gadalaikā, arī vasarā! (Vairāk tieši par pašu operāciju vari lasīt te - AUSU korekcijas operācija – īsi par svarīgāko!)

PIRMĀ PACIENTE

"Daktere Evija man taisīja abu ausu korekciju, un varu teikt tikai tos pašus siltākos un labākos vārdus, gan par personālu, gan par pašu dakterīti, kurai Dieviņš vispār ir iedevis zelta rokas un ļoti smaidošu un mīļu dvēseli. Savu izvēli nenožēloju, un citām iesaku nešaubīties - arī doties un piepildīt sen lolotos sapņus, jo tie pārsimts eiro pat nespēj atspēkot tās brīvības un gandarījuma sajūtas, kādas tagad mani pārņem pēc operācijas, kad arī es beidzot varu taisīt frizūras un nesaņemt no garāmgājējiem ziņkārīgos un aprunājušos acu skatienus. Un Dr. Evijas rokās es jutos ļoti droši un nebija neviena brīīža, kas man liktu šaubīties par viņas profesionalitāti. Manas ausis nebija vienādas un necerēju uz perfektu identiskumu, jo tā dzīvē nemēdz būt, bet ziniet, tagad manas ausis ir vairāk nekā ideālas, pat negaidīju tādu rezultātu, ar manām ausīm ir paveikts īsts meistardarbs, un tādu spēj paveikt tikai dakteris, kuram savs darbs ir ne tikai rokās, bet arī dvēselē, un noteikti tā ir dakterīte Evija Rodke-Sproģe! Kā arī vēlējos uzslavēt māsiņu Eviju, kura pēcoperācijas vizītēs apčubināja manas austiņas, ļoti sirsnīgs un pretimnākošs cilvēciņš, kas bija gatava manus zvanus neskaidrību jautajumos saņemt jebkurā diennakts laikā!"

Lūk arī operācijas rezultāts! PĒC-operācijas attēli uzņemti tikai 10 dienas pēc operācijas - jau redzams, ka rezultāts ir lielisks!

OTRĀ PACIENTE

“Operāciju es gribēju uztaisīt sen, jo visu laiku es kautrējos no savām ausīm un nekad nevarēju taisīt augstās frizūras. Pirms operācijas, protams, bija bailes. Baidījos, kā no sajūtām pēc operācijas, tā arī no vietējas anestēzijas. Operācijas laikā nepatīkamas bija tikai dzirdētās skaņas, bet tas viss ir sīkums, jo kopumā operācija pagāja ātri. Pēc operācijas nepatīkamākās un sāpīgākās bija pirmās divas dienas. Toties jau otrajā dienā man likās, ka es redzu rezultātu, jo noņemot apsēju, spogulī grūti bija ausis saskatīt. Šodien ir divas nedēļas pēc operācijas, ausis nedaudz sāp, bet tas netraucē pilnvērtīgi dzīvot.

Liels paldies Evijai Rodkei-Sproģei un viņas komandai par atsaucīgu pieeju un profesionālo darbu.”

TREŠĀ PACIENTE 

Fotogrāfijās redzams rezultāts tikai 10 dienas pēc operācijas!