Krūšu korekcijas operācijas - 5 sieviešu rezultāts PIRMS un PĒC attēlos

Skaties, cik skaistas krūtis ir ieguvušas 5 mūsu pacientes, pateicoties krūšu korekcijas operācijām! Viņas saņēmās, piepildīja savus sen lolotos sapņus, un tagad bauda vasaru un dzīvi! ;) 

PIRMĀ PACIENTE

Paciente vēlējās tiešām izteiksmīgas, apaļas un lielas krūtis. Tā kā šajā gadījumā pacientei ir mugurkaula izliekums un ribāja asimetrija, tika likti dažāda izmēra implanti. Krūšu korekcija veikta ar Motiva RSF 425 + lb.p, 400 + kr.p. apaļajiem, stabilā gēla, augstā profila implantiem, liekot daļēji zem muskuļa.

Attēli ir uzņemti pirms un 1,5 mēnesi pēc operācijas. Vēl ir vērojama neliela tūska, taču paciente ir ļoti apmierināta ar rezultātu - laimīga, ka krūtis nu ir vienādas, un beidzot piepildījies viņas sen lolotais sapnis! 

OTRĀ PACIENTE

Paciente vēlējās dabiska izskata, vidēji lielas krūtis. Pacientei pirms operācijas tika konstatēta krūšu asimetrija (atšķirība tilpumā aptuveni 35-40 ml).  Krūšu korekcija tika veikta ar Polytech anatomiskajiem, vidējā profila implantiem -labajā pusē 320 cc, kreisajā pusē 280 cc, liekot daļēji zem muskuļa.

Attēli uzņemti pirms un 1,5 mēnešus pēc operācijas! 

TREŠĀ PACIENTE

Pacientei bija vēlēšanās piepildīt zudušo krūšu apjomu un uzlabot formu. Krūšu korekcija tika veikta ar Eurosilicone TMM2 - 350 cc anatomiskajiem, vidējā profila implantiem, liekot daļēji zem muskuļa un pacelšana ar rētu ap areolu.

Attēli uzņemti pirms un 1,5 mēnešus pēc operācijas!

CETURTĀ PACIENTE

Paciente vēlējās skaistas, dabīga izskata krūtis ar nelielu push-up efektu. Krūšu korekcija tika veikta ar Motiva ERSF - 335 Q apaļajiem, ergonomiskā gēla, pilnā profila implantiem, liekot daļēji zem muskuļa.

Attēli uzņemti pirms un 1,5 mēnešus pēc operācijas!

PIEKTĀ PACIENTE

Pacientei bija vēlme piepildīt zudušo krūšu apjomu, uzlabot krūšu formu. Krūšu korekcija tika veikta ar Motiva RSD 300 + apaļajiem, stabilā gēla, vidējā profila implantiem, liekot zem fascijas un pacelšana ar enkurveida rētu.

Attēli uzņemti pirms un 2 mēnešus pēc operācijas!

Vēl citu krūšu korekcijas operāciju rezultātus skatiesKā iegūt SKAISTAS KRŪTIS - dažādu krūšu korekcijas operāciju rezultāts PIRMS un PĒC attēlos!

Vairāk par krūšu korekcijas operācijām lasiKrūšu palielināšana. Saruna ar Dr. Eviju Rodki-Sproģi. Mani darbi - mana vizītkarte!