Ir jāgrib ar sevi strādāt!

Kā plastikas ķirurgs es varu pateikt, ka 80% mūsu izskatu veido iedzimtība, mūsu gēnu fonds, ar kuru piedzimstam. Ietekmēt savu izskatu ar pareizu ēšanu, sejas fitnesu vai krēmiem mēs varam, spēlējoties tikai 20% robežās. Mūsu ģenētiskais kods ir noteicošais, vai tu sajutīsi pirmās izmaiņas savas sejas ādā 25 gados, 35 vai tiešām 55 gados. Ir ļoti daudz sieviešu, kuras ilgi izskatās labi, pateicoties savai ģenētikai.

Man pašai ir ļoti noveicies, jo es joprojām vēl varu turēties, pateicoties ģenētiskajam kodam. Es pati esmu plastikas ķirurgs, bet neesmu veikusi nekādas nopietnas operācijas vai manipulācijas. Manai sejai ilgu laiku vispār nepatika krēmi. Tā kā daudzas manas draudzenes lietoja, tad es arī esmu visu ko pamēģinājusi. Bet man vienmēr bija sajūta, ka man ir virsū traucējoša kārta un mana seja neelpo. Ļoti ilgi vispār neko nelietoju. Taču… tā kā manā darbā bieži vien nākas satikties ar kosmētikas paraugiem, ko man nes pamēģināt un testēt, tad es ik pa laikam to arī darīju. No viena man atkal bija tā neelpojošā sajūta, no otra man izmetās alerģija… Āda bija ļoti pret. Un tad kaut kādā brīdī man atnesa Eshederm produktus. Es viņus tieši tāpat, kā visu citu, noliku plauktā, jo nospriedu, ka gan jau mana āda tāpat nesapratīs… Bet vienā dienā, nezinu pat kāpēc, paņēmu no plauktiņa un sāku mēģināt. Pamēģināju un pirmo reizi dzīvē nejutu to traucējošo virskārtu uz sejas! Šobrīd Esthederm produkti ir palikuši par pamatu manā mājas skapītī. Tagad arī es esmu iepazinusi, kas ir attīrošais ūdens, serums un sejas kopšanas komplekta pamats, bez kuriem šobrīd nevaru no rīta iziet no mājas. Man ļoti patīk Esthederm Radiance krēms ar smalku mirdzuma un atstarojošo efektu. Es tiešām redzu, ka tas strādā un ir tūlītējs efekts no tā, un man ļoti, ļoti patīk, kā āda izskatās ar šo krēmu. Un mana jutīgā, alerģiskā un cimperlīgā āda šo krēmu pieņem un nesūdzās.

Un ziniet, nav jau arī tā, ka mēs varam vienkārši uzsmērēt krēmu un viss pats tur notiks. Tāpat ar plastiskajām operācijām – nevar vienkārši slinkot un neko nedarīt, atnākt, samaksāt naudu un gaidīt, ka visu savilksim. Mums ir jāstrādā ar sevi jau no pirmajām pazīmēm, kad jūtam, ka maināmies. Krēms vairāk ir profilaktisks līdzeklis, kas aizkavē un novērš. Ja mēs laicīgi un regulāri par sevi rūpējamies un apejamies ar cieņu, tad būs arī rezultāts. Labāk to ir darīt profilaktiski un laicīgi, ne attapties dienā, kad viss jau ir sašļucis. Ir jāgrib ar sevi strādāt. Tāpat kā mēs attīstām savu personību vai muskuļus. Ja tu pieskatīsi savu ādu un savu ķermeni, tad tie rezultāti arī būs un ķermenis tev pateiks paldies. Lai labi izskatītos, nepietiek tikai ar krēmu no reklāmas, jo tas saka, ka tu būsi bez krunkām. Ļoti svarīga ir šķidruma lietošana, veselīga ēšana un kustības, kas iekustina limfu un vielmaiņu. Tas pievada šūnām skābekli, aizvada šlakvielas un tonizē muskuļus, un muskuļi taču mums ir visur. Tāpat ir jāatrod laiks aiziet pie kosmetologa uz sejas tīrīšanu vai kaut vai vienkārši uz masāžu, arī tas pievada skābekli sejai. Bet katram jau mums ir atšķirīgas vajadzības. Jāatrod tas, kas ir visvairāk piemērots tev.

Es sevi savā profesijā redzu kā mākslinieku. Kāds strādā ar mālu vai ģipsi, bet man ir cits materiāls. Jā, ir vajadzīgs ļoti liels profesionālisms, bet šis ceļš ir ļoti skaists un noteikti visu grūtību vērts. Man patīk, ka es redzu rezultātu, tūlītēju prieku un daru cilvēkus laimīgus. Es darbā saņemu ļoti daudz pozitīvas enerģijas.

Tajā pat laikā es savā darbā neesmu tikai ķirurgs, kurš griež. Es ļoti bieži esmu draudzene, kādreiz meita, kādreiz mamma, kādreiz vienkārši sieviete, kura uzklausa. Ļoti bieži es esmu psihologs vai seksopatalogs, vai vienkārši atbalsts. Bieži esmu pirmais cilvēks, kam sieviete saņemās pateikt, kas viņai ir par problēmu vai kompleksu. Un nereti mēs iztiekam bez skalpeļa, pietiek tikai ar izrunāšanos. Vai dažreiz, lai izlabotu 30 gadu ilgušu un mokošu kompleksu, pietiek pat ar 30 minūšu operāciju. Un tas izmaina visu sievietes dzīvi. Pacientes man dažreiz saka, ka tā ir kā otrā atdzimšana. Citreiz vīri nāk un saka paldies, tā ir bijusi labākā ģimenes investīcija! Vai nav forši? Mans darbs ir vienkārši fantastisks!

Avots: www.esthedermpieredze.lv