Kā acu plakstiņu korekcija PĀRVĒRTA manu līdzšinējo dzīvi!

Autors: Gerda Pulkstene/TVNET

Santa ir burvīga un šarmanta sieviete, no kuras tā vien staro dzīvesprieks! Tomēr nošļukušo acu plakstiņu dēļ neviens to pat iedomāties nevarēja... “Man tika iesauka “sanbernārs”, kurš vienmēr bēdājas,” atlasē savu sāpi atklāja Santa. Piedāvājam ekskluzīvu iespēju palūkoties, kā pēc plakstiņu operācijas mainās Santas dzīve!

Santa ir trīsdesmit deviņus gadus jauna sieviete, kuras ikdienas darbs rit valsts pārvaldē. Kā atklāj projekta “Drosmīgās pārvērtības” dalībniece, pēc dzīves pavērsiena, kad viņa palika viena ar dēliņu, dzīvesprieks uz mirkli bija zudis. “Ik diena pagāja rūpēs par manu piecgadīgo mīļumu, tāpēc sev laika vairs nepietika. Paveroties spogulī, tur redzēju vienmēr noraizējušos sievieti. Skumjas pārvērta arī manu dvēseles spoguli – acis. Es izskatījos tik bēdīga...” atlasē savu problēmu atklāj Santa. Satriecoša bija Santas atklāsme, ka bieži viņa nemaz netiekot saukta vārdā, bet gan par allaž sērīgo sanbernāru. “Cilvēki man bieži jautā – par ko man tik norūpējies vaigs? Tad nu es pūlos celt fiziski plakstiņus augstāk, no kā man savukārt pierē radušās krunkas,” viņa par sevi paironizē.

Santa ļoti vēlas atkal izskatīties jauna, jo sirdī viņai vēl mutuļo jaunības maksimālisms un trakulības dzirksts! “Es vēlos iepazīties un iemīlēties no jauna!” - pēc šā teikuma sapratām, ka mūsu rokās ir atslēgas uz Santas sapni par jaunu dzīvi.

Projektā “Drosmīgās pārvērtības” talkā nāca ar jaunākās paaudzes modernāko aparatūru aprīkotā Dr. Kaspara Feldmaņa privātklīnika, kurā strādā divi operējošie plastikas ķirurgi - Dr. Kaspars Feldmanis un Dr. Evija Rodke. Izdzirdot, ka ir izvēlēta piedalīties “Drosmīgajās pārvērtībās” - veikt ne vien plakstiņu korekcijas operāciju, bet arī izveidot jaunu tēlu salonā “Hairbaltic” un stilu pie stilistes Vinetas Minkēvičas, Santa pārsteigumā izsaucās: “Es tam nespēju noticēt! Brīnumi tomēr notiek...”

Plakstiņu korekcijas operāciju uzņēmās veikt plastikas ķirurģe Evija Rodke, kas vispirms uzaicināja Santu uz konsultāciju. “Bieži cilvēkiem liekas, ka tas ir tā šņik šņak – tomēr tā ir operācija, par kuru ar pacientu ir jāizrunā viss sīki un smalki,” skaidro Evija Rodke. Informēta par gaidāmās operācijas gaitu, Santa bija pārsteigta: “Tagad saprotu, kādos stereotipos mēs visi dzīvojam... nekad nebiju domājusi, ka jau pēc operācijas varēšu doties mājās, bet nākamajā dienā uz darbu – tas nebūt nav nekas tik traks, kā liekas!”

Svarīgo pārvērtību dienā Santa ierodas mazliet sanervozējusies, un kā nu ne, ja gaidāma operācija. “Protams, esmu nobijusies kā diegs, tomēr uzticos Evijas Rodkes profesionalitātei, kas mierina!” Rodke ir ļoti iejūtīga un, lai remdētu pacientes stresu, lūdz iedzert nomierinošu tableti. “Tā, tagad mēs uzvilksim griezuma līnijas, bet tad jau dosimies pārģērbties,” zīmējot uz Santas plakstiņiem, mierīgi tālākos notikumus klāsta daktere.

Pēc pārģērbšanas operācijas drānās Santu ved uz operāciju zāli. “Ai, te izskatās tik jauki!” pārsteigti iesaucas Santa, un ne velti, jo gaidīto sterili balto operācijas zāles griestu vietā varam vērot ainu no džungļu debesīm, kurās lidinās papagaiļi. Santai veic vietējo anestēziju, kas nozīmē, ka visu operācijas laiku viņa būs pie samaņas.

“Man likās tik dīvaini, ka man griež plakstus, bet es varu mierīgi sarunāties ar dakteri,” pēcāk stāsta Santa. “Biju arī gaidījusi asinis, kuru tomēr nebija, jo, kā ārste teica, pirms tam tiekot injicēta speciāla viela, kas liek tām sarecēt, neizraisot asiņošanu operācijas laikā.”

Operācija noritēja veiksmīgi, un jau pēc nedēļas Santai tika izņemti diegi. “Viss sadzijis perfekti! Arī rezultāts jau pēc pāris dienām būs acīm redzams,” situāciju skaidro Evija.

Ar Santu tiekamies pēc pāris nedēļām, kad plakstiņi ir pilnībā sadzijuši. Santa ienāk pa durvīm starojoša un laimīga. “Neviens sākumā nevarēja pateikt, kas manī mainījies, bet to, ka izskatos starojoša, visi paziņoja uzreiz! Tas ir labi, jo tu vari šo korekciju veikt, nevienam nezinot,” smejas Santa. “Un es jau arī biju uz vienu mazu randiņu! Man bija vēl plāksteri zem acīm, kad kāds jauns vīrietis mani uzaicināja uz kafiju!” Santa secina, ka šī operācija ir mainījusi viņas dzīves uztveri, viņas ikdienas sajūtas: “Es eju pa ielu un smaidu! Domāju, ka tas arī piesaista vīriešu uzmanību – smaidoša, laimīga un pati ar sevi apmierināta sieviete! Paldies milzīgs dakterei Evijai Rodkei un pašai Dr. Feldmaņa klīnikai par šo iespēju – dzīvot no jauna!”

Santa piedzīvoja arī citas vizuālās pārvērtības - gan nokļuva prasmīga friziera rokās, gan pie manikīra un stilista. Projekta rezultātā tika īstenota arī skaista fotosesija, kas uzskatāmi parāda Santas skaistās pārvērtības! Par pārējām pārvērtībām lasi TE!