Pārsteidzošas krūšu pārvērtības - skaties attēlos PIRMS un PĒC

NAV divu vienādu gadījumu un rezultātu! Mēs katra esam atšķirīga, unikāla, un tādas pašas ir arī mūsu individuālās vēlmes attiecībā uz “sapņu krūšu” izskatu.

Sniedzam ieskatu par dažādiem krūšu korekcijas variantiem, kurus ir izvēlējušās mūsu pacientes – sievietes, kas ir uzdrošinājušās īstenot savu sapni!

Interesanti: pievērs uzmanību, ar kādiem implantiem un/vai tehniku katrs rezultāts ir sasniegts!

Svarīgi: galējais rezultāts krūšu palielināšanām ir redzams pēc 3 mēnešiem, kad implanti ir “iesēdušies” jeb ieņēmuši pareizo vietu un formu!

Ja runājam par krūšu palielināšanu, tad jāsāk ar to, ka viss ir atkarīgs no pacientes vēlmēm:  ir iespējams izveidot dabiskāka izskata krūtis - gan ar lāsveida anatomiskajiem, gan ergonomiskā jeb dabiskā gēla apaļajiem, mierīgāka profila implantiem (pildīti ar naturālu krūšu kustību imitējošu gēlu).

Lūk, apskatāmi krūšu palielināšanas rezultāti sievietēm, kuras vēlējās dabiska izskata krūtis:

Izlīdzināts disbalanss: Motiva apaļie, vidējā profila, ergonomiskā gēla implanti, 340 cc labajā pusē, 320 cc kreisajā pusē, ievietoti zem fascijas(2 mēn.pēc operācijas)

 

 Eurosilicone TMM3-290 anatomiskie, augstā profila implanti, ievietoti zem muskuļa(1.5 mēn.pēc operācijas)

 

 

 

Implantu “iesēšanās” process un izlīdzināts disbalanss: Lāsveida anatomiskie, ultra-augstā un augstā profila implanti, 375cc un 335cc, ievietoti daļēji zem muskuļa (10 dienas un 10 mēnešus pēc operācijas)

 

Implantu “iesēšanās” process: Motiva apaļie, augstā profila, ergonomiskā gēla implanti, ievietoti zem muskuļa 375 cc(10 dienas un 4 mēnešus pēc operācijas)

 

Ja ir vēlme pēc izteiksmīgāka efekta, to var panākt ar augstāka profila implantiem, stabilo gēlu vai īpaši vieglajiem B-lite implantiem. Lūk, piemēri:

Motiva apaļie, vidējā profila, stabilā gēla implanti, 340 cc (2.5 mēn. pēc operācijas)

 

Motiva apaļie, augstā profila, ergonomiskā gēla implanti, 450cc, ievietoti zem muskuļa (2 mēn. Pēc operācijas)

 

 

 

B-lite apaļie, augstā profila implanti, 460 cc, ievietoti daļēji zem muskuļa (2 mēn. pēc operācijas)

 

Ļoti izteiksmīgas krūtis bez smagumaB-Lite apaļie, ultra-augstā profila implanti, virs 650cc, ievietoti zem  muskuļa(6 mēnešus pēc operācijas)

 

Bieži nākas saskarties ar populāro mītu “ja es ielikšu tādu pašu izmēru, kā manai draudzenei, tad man būs tādas pašas krūtis” – pavisam noteikti NĒ! Par šo mītu vairāk lasi te: https://bit.ly/2FFuwvt

Bet šeit - ilustratīvs pierādījums, ka vienādu krūšu palielināšanas rezultātu NAV, pat, ja izmantoti ļoti līdzīgi implanti:

Abas pacientes ir izvēlējušās Motiva apaļos, vidējā profila implantus ļoti līdzīgos izmēros, taču rezultāti, protams, ir atšķirīgi:

 

Ir gadījumi, kad krūšu mīkstie audi ir saslīdējuši, un to apjoms - nepietiekams. Šādos gadījumos ir iespējams izmantot implantus kopā ar dažādiem krūšu audu pacelšanas variantiem:

1. gadījums - pacelšana ap areolu (veicama, kad audu noslīdējuma apjoms ir mazāks). Šeit veikta arī krūšu asimetrijas labošana.

2. gadījums - enkurveida pacelšana: T veida rēta izgaist 6-12 mēnešu laikā (veicama, kad audu noslidējuma apjoms ir lielāks)


Ja pacientei pašai savu audu ir pietiekami, tomēr ir vēlme pēc tvirtākām un saturīgākām krūtīm, ir iespējams veikt pacelšanu bez implantiem. Šādi var izveidot jaunas, tvirtas krūtis no jau esošajiem saviem audiem.

Lūk, paciente, kura īstenojusi savu sapni par skaistākām, saturīgākām un simetriskām krūtīm BEZ implantiem: 


Savukārt, krūšu samazināšana būs īstā izvēle gadījumos, kad krūšu audi ir ļoti smagi, velk plecus uz leju, veido deformāciju vai muguras sāpes. Svarīgi, ka šī operācija samazina arī risku saslimt ar krūšu vēzi, jo ļoti nopietni tiek samazināts hipertrofēto dziedzeru apjoms! 

Šīs pacientes ir atbrīvotas no nebeidzamajām muguras sāpēm, ikdienas neērtībām, kā arī tīri psiholoģiskiem kompleksiem, ko radīja smagie krūšu audi:

 

Krūšu korekcijas iespējas ir ļoti dažādas, tāpēc katra sieviete var piepildīt tieši savu individuālo sapni! Galvenais – rīkojies!

Vairāk par dažādām krūšu korekcijām lasi šeit:

Svarīgākie jautājumi un atbildes par KRŪŠU operācijām

15 jautājumi par krūtīm

Pārāk LIELAS krūtis!

Izplatītākie MĪTI par krūšu operācijām - ieviešam skaidrību!