Krūšu korekcijas

Detalizēta informācija par krūšu korekcijas operācijām šeit. Buklets par krūšu implantiem šeit.

Krūšu palielināšana:

1.vietā visu operāciju vidū gan pasaulē, gan Latvijā, gan mūsu praksē. Krūšu palielināšanu veic, ja sievietei nav attīstīti šie orgāni vai tie ir viņai nepieņemami maza apjoma, kā arī, ja skaistās, tvirtās krūtis ir izmainījušās pēc bērna dzimšanas. Krūtis koriģēt drīst tikai 5-6 mēnešus pēc bērna barošanas beigām, kad hormonālais līmenis ļauj audiem un dziedzeriem normāli reaģēt uz atveseļošanās procesu. Pēdējā laika galvenā tendence visā pasaulē ir, pēc iespējas likt implantus zem muskuļa, lai saglabātu dabīgāku izskatu, ilgstošāku formu, nesataustītu vai nesaskatītu implantu krokojumu zem ādas, kā arī samazinātu risku problēmām. Implantus šobrīd liek uz mūžu .

Jau ~ 2 gadus visā pasaulē ražotājs dod mūža garantiju savam produktam. Katra paciente pēc operācijas saņem personīgi implantu pases un garantiju. Ir sen pierādīts atkārtotos pētījumos, ka implanti neveicina un arī neizārstē dažādas saslimšanas. 1 mēnesi pēc operācijas pacientei nav pilnīgi nekādi ierobežojumi dzīvē – var iet pirtīs, baseinā, solārijā, peldēt, sauļoties, sportot, dzemdēt un barot bērnus, lidot ar lidmašīnu un nirt dziļi zem ūdens utt. Implanti ir dažādi pēc izmēra, struktūras, formas, projekcijas, profila, mērķa. Tos vislabāk palīdzēs izvēlēties katrai sievietei individuāli speciālists, ņemot vērā pacientes vēlmes, gaumi, iespējas, krūšu sākotnējo izskatu, krūšu galu atrašanās vietu un augstumu, kā arī krūšu kurvja izmērus un auguma proporcijas. Cena nemainās pēc izmēra, bet gan pēc implanta veida un tā, kas ir jāpaveic operācijā. Rētiņas ir ~ 4 cm garas, tās var paslēpt gan zemkrūts krokā, gan padusē, gan zem areolas.

Operācija notiek vispārējā anestēzijā. Pēc operācijas 1 nakts jāpavada klīnikā, 1 nedēļa jāpavada ar elastīgo saiti, 1 mēnesis jāvalkā speciālā pēcoperācijas veļa. Pēc 1 nedēļas var iet dušā. Pirts, baseini, vanna, solārijs, sports – ierobežoti uz ~4 nedēļām. Diegu galus noņem ~10. dienā. Masāža, ko mēs iemācam, jāsāk no 10.dienas. Būtu labi 1 nedēļu būt 

 

Krūšu pacelšana:

Ja sievietei ir labs krūšu apjoms, bet nav forma – krūtis ir saslīdējušas, var veikt tikai krūšu pacelšanu, izmantojot pašas pacientes audus, lai iegūtu labu formu, projekciju un izskatu. Parasti pēc šīs procedūras krūšu izmērs nemainās, bet krūtis ir kompaktas, savā vietā, no veļas nelien nekur ārā liekā āda. Ja krūtis ir saslīdējušas un nav tām apjoma ( tautā sauktās „spaniela ausis” ), var kombinēt krūšu pacelšanu un palielināšanu. Atkarībā no liekā ādas daudzuma un areolas novietojuma var iztikt ar rētiņu tikai ap areolu vai arī pie lielāka apjoma – vēl papildus apgrieztais „T „ uz leju. Operācija notiek vispārējā anestēzijā. Stacionārā 1 nakts. 1 nedēļu elastīgā saite, tad pāriet uz parastu krūšturi. Duša pēc 1 nedēļas. Pirts, baseini, vanna, solārijs – ierobežoti uz ~ 3-4 nedēļām. Diegu galus noņem ~10. dienā.

Krūšu samazināšana:

Pasaulē šī operācija ir valsts apmaksāta 2 iemeslu dēļ ( diemžēl vēl ne Latvijā):

  • lielas, smagas krūtis ar laiku veido deformāciju mugurkaulā, plecos, stājas defektu, sāpes mugurā un krūtīs, iestiepto dziedzera audu dēļ,
  • ap menopauzes laiku – pēc 45 gadiem krūšu samazināšanu veic, lai samazinātu dziedzera apjomu un tādejādi krietni samazinātu ļaundabīgu procesu veidošanos tajā svārstīgo hormonālo procesu dēļ.

Operācija notiek vispārējā anestēzijā. Pēc operācijas 1 nakts stacionārā, 1 nedēļu elastīgā saite, tad pāriet uz parastu krūšturi. Duša pēc 1 nedēļas. Pirts, baseini, vanna, solārijs – ierobežoti uz ~ 3-4 nedēļām. Diegu galus noņem ~10. dienā. Rēta – ap areolu un apgrieztais „T „ uz leju.

Ievadkonsultācijas par dažādām krūšu korekcijām:

Ņemot vērā lielo pieprasījumu un garās rindas uz krūšu korekcijas konsultācijām, mēs piedāvājam Jums jaunu iespēju! Tās sievietes, kas vēl īsti nav drošas par savu izvēli vai ir apjukušas no lielā piedāvājuma, izjūt bailes un nedrošību par savu lēmumu un izvēli, varēs satikties pie mums klīnikā mierīgā atmosfērā ar speciāli apmācītu dakteres asistenti, kas ikdienā strādā ar visām krūšu korekcijas pacientēm no konsultācijas dakteres kabinetā līdz pat pēcoperācijas vizītēm, pārsiešanām un kopā ar dakteri vada pēcoperācijas periodu. 

 

Šajā ievadkonsultācijā Jūs varēsiet iepazīties gan ar klīniku, atmosfēru un personālu, gan arī Jums sīki tiks izstāstīts par pēcoperācijas periodu, pirmoperācijas sagatavošanos, parādīs implantu veidus, uztaisīs pirmsoperācijas bildes, parādīs bildes pirms/pēc, lai Jūs varētu gūt priekšstatu par pašu operāciju, saplānot savu laiku, zināt, ar ko rēķināties, kā arī iepazīties ar mūsdienu jaunāko tehnoloģiju iespējamām. Pēc ievadkonsultācijas, kad būsiet drošāka par savu lēmumu un nolēmusi veikt operāciju, droši sazinieties ar mums un rezervējiet sev vēlamo datumu operācijai. Tad jau tiksimies vēlreiz kopā ar savu operējošo ķirurgu - dr. Eviju Rodki-Sproģi, lai piemērītu, izrunātu un izvēlētos sev individuāli vislabāko risinājumu - konkrētu izmēru, formu un sīki izrunātu korekcijas operācijas plānojumu.

Pieteikšanās zvanot vai rakstot uz tel.nr +371 20385822 dakteres asistentei. Vienosimies par Jums izdevīgu laiku!