Injekcijas

Dažādas injekcijas krunciņām, grumbām un svīšanas likvidācijai:

Līdz noteiktam vecumam sejas āda izskatās estētiski un tai nav nepieciešams nekas vairāk kā atbilstoša kopšana. Pakāpeniski sāk rasties pirmās krunciņas – starp uzacīm, gar muti, „vārnu kājiņas” pie acīm. Parasti nepatika pret tām rodas pēkšņi – vakar sieviete vēl sev patikusi, bet šodien krunciņas liekas kaitinošas. Mīmikas krunciņu likvidēšanai visā pasaulē vadošās ir 2 veidu injekcijas. Botulīntoksīna injekcijas novērš mīmikas radītās krunciņas un likvidē pastiprināto svīšanu, savukārt hialuronskābes preparātu injekcijas aizpilda jau radušās krunciņas un grumbas. Tās dēvē par pusdienlaika injekcijām, jo tās tiešām var veikt 15-30 minūšu laikā un pacientam nav nepieciešams ņemt darbā brīvu dienu. Pēc injekcijām neveidojas ne lieli zilumi, ne tāda tūska, kā tas ir pēc plastiskajām operācijām. Ja ir neliels apsārtums, tad nākamajā dienā pēc injekcijām tas parasti ir pārgājis. Vienīgais ierobežojums – injekciju dienā apstrādātajā vietā nedrīkst uzklāt kosmētiku. To drīkst jau nākamajā dienā.

Botulīntoksīna injekcijas

visā pasaulē ir sen pazīstamas. Tās plaši izmanto bērniem šķielēšanas koriģēšanai un neiroloģijā. Jau daudzus gadus šo toksīnu īpašā atšķaidījumā izmanto arī kosmētiskajā ķirurģijā. Botulīntoksīns atslābina un paralizē muskuļa šķiedras injekcijas vietā, līdz ar to muskulis vairs neveic kustību un nerada šajā vietā mīmikas krunciņas. Pārējā sejas muskulatūra turpina normāli darboties. Visbiežāk to izmanto, lai likvidētu horizontālās un vertikālās mīmikas rievas uz pieres, „vārnu kājiņas” ap acīm. Pareizi veicot injekcijas, sejā saglabājas izteiksme un cilvēks var parādīt dusmas vai prieku, bet bez krunciņām. Visā pasaulē botulīntoksīns ir izvēles preparāts un to ļoti plaši izmanto pastiprinātās svīšanas novēršanai padusēs. Vispirms gan jāvēršas pie sava ģimenes ārsta vai endokrinologa, lai veiktu dažas analīzes, kas parāda, vai pastiprinātā svīšana nav kādas saslimšanas rezultāts, piemēram, vairogdziedzera disfunkciju, cukura diabēta u.c. 

Cena: 250 EUR (piere vai acis), 325-375 (piere+acis), 375-400 (paduses), no 750 EUR (pēdas vai plaukstas) EUR.

Hialuronskābe

Tā ir mūsu ādas dabīga sastāvdaļa. Ja sejā ir dziļas rievas vai grumbas miera stāvoklī, tad tās jāaizpilda ar šo preparātu. Cilvēka DNS gabaliņš, kas ražo šo hialuronskābi (atbildīga par mūsu ādas tvirtumu un elastību), ir ievietots baktērijā, kas savukārt laboratorijā ražo šo dabīgo cilvēka materiālu, ko pēc tam ārsts injicē atpakaļ cilvēka ādā. Visbiežāk to izmanto vertikālo pieres grumbu aizpildīšanai, kas redzamas miera stāvoklī, deguna – mutes rievu, lūpu kontūras un apjoma, asimetriju korekcijai. Injekcijas veic krēma anestēzijā.