Plastiskā ķirurģija

Vārds plastika nāk no grieķu valodas plastikos, kas nozīmē “veidot” vai “dot formu”. Plastiskā ķirurģija un plastiskās operācijas veido vai pārveido cilvēka ķermeni. Plastikas ķirurgiem, kas veic estētiskās ķirurģijas procedūras, ir daudz kas kopējs ar māksliniekiem. Arī mākslā meistariem, kas strādā ar ķermeņa formām, ir ārkārtīgi jāstude anatomija, tad jāpārliek radušās idejas uz papīra, audekla, mālā vai marmorā, radot mākslas augstākās izpausmes kombināciju ar zinātni. Tieši tāpat plastiskā ķirurģija apvieno sevī augstu profesionalitāti ar gaumi, skaistuma izjūtu un precizitāti.

Ir divi galvenie estētiskās plastiskās ķirurģijas procedūru veidi:

  • Pirmais – uzlabo sejas un ķermeņa daļas, kuru forma un izmērs nav pieņemami, piemēram, atstāvošas ausis, palielināts vai kuprains deguns, pārāk mazas vai mokoši lielas krūtis, lielas dzimumzīmes vai kārpas utt.
  • Otrais – dzīves laikā notiekošo procesu ietekmes samazināšana, piemēram, novecošanās pazīmju likvidācija izskatā vai pēc dzemdību un bērna barošanas radušos defektu likvidācija utt.

Esmu par, ja plastiskā ķirurģija:

  • palīdz uzlabot daiļā dzimuma pašsajūtu un dara viņas laimīgākas un pārliecinātākas, jo tas ir pašas sievietes ķermenis un izvēle;
  • palīdz jebkuram cilvēkam iegūt sev tik nepieciešamo atbrīvotību, atraisītību, pašpārliecinātību, harmoniju ar sevi un seksualitāti, noņem kompleksus;
  • palīdz cilvēkiem, kas dažādu iemeslu dēļ izskatās vecāki nekā jūtas;
  • palīdz likvidēt kādus iedzimtus defektus.